Sevgililer günü için en şık hediye: Kol saati

28.01.2019
A+ A-
Sevgililer günü için en şık hediye: Kol saati

 

Sevdiğinize sevginizi göstermek için en özel gün geldi çattı. 14 Şubat Sevgililer günü.. Bayanlar için avmlerde mağazarda ya da internette yüzlerce hediye fikri bulabilirsiniz. Kıyafet, çanta, takı, ayakkabı, parfüm.. 

Peki ya erkekler için ?

Sevgililer günü için erkeklere ne yapılabilir ?

Erkekleri özel hissettiren hediyeler bu özel günde kurtarıcı olacaktır. Sevgilinizin, eşinizin giyim tarzına göre hediye seçmelisiniz. Bu hediyeler ayakkabı, kemer, şık aksesuarlar ya da karakterini ve stilini temsil eden bir kol saati olabilir.

Eğer sizin de aklınızda Sevgililer Günü için erkeklere ne hediye alınır? Erkek sevgiliye ne hediye alınır ? gibi sorular varsa bu yazımızda erkekler için alınabilecek sevgililer günü hediyesi fikirleri edineceksiniz.

 

 

Eşiniz, sevgiliniz günlük hayatında hem şık hem rahat bir giyim tarzına sahipse, takvimli  multifonksiyonlu bir saat uygun olacaktır. Üstelik silikon kayışlı bir saat ile çok daha rahat hissedecektir.

 

Eşiniz ya da sevginiz iş hayatında klasik bir tarza sahip ise gömlek ve takım elbise giyim tarzının vazgeçilmezidir. Klasik giyim tarzını tamamlası için takvimli kronometreli ve deri kayışlı bir saat Sevgililer Günü Hediyesi için tam isabet olabilir.

 

 

  

Yıllardır modanın gizli kahramanı lacivert son senelerde inanılmaz bir ivme ile moda dünyasında sıkça kullanılan lacivert, artık saat sektörününde gözde rengi denilebilir.İster spor ister klasik tarz olsun hasır kayış görünümü ile bu saatler Sevgililer Günü için sevgiliniz ya da eşinize çok yakışacak..