Hakkımızda

Hakkımızda

HISLON Markası 1928'de İsviçre'de doğdu. Ülkemizde satışa sunulan ilk İsviçre markalarından olan HISLON özel günlerde tercih edilen bir marka olarak macerasına başladı. 

Günümüzde HISLON Ülke genelinde kurduğu güçlü bayi ağı ve yapılanmasıyla Markasının tüm saat severlere ulaşmasını sağlamanın yanı sıra bu faaliyetlerin dürüst, vefalı, prensipli ve ilkeli ilişkilerle oluşturulması için azami gayret göstermektedir. 

Modern çağın bizlere sunduğu teknolojik gelişmeler doğrultusunda hizmet ve satış sonrası vermiş olduğu destek ile bayilerini birer iş ortağı olarak kabul eden 
HISLON, Sürekli güçlenen İş ortakları ve değişen yeni koleksiyonları ile başarılı bir geleceğe doğru güvenle yoluna devam etmektedir.  

HISLON kol saatlerinin sahtelerinden korunmak için, satın aldığınız saatin arka kapağındaki soğuk damgayı mutlaka arayınız.


MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

HISLON kurulduğu günden bu yana müşterilerinin yaşamlarını zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir.Müşterilerimizle ilişkilerimiz ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. 

Müşteri memnuniyeti modelimiz, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esasına dayanmaktadır.

1928'den günümüze HISLON başarısının sırrı Şık, zarif kaliteli ürünler, güçlü satış teşkilatı ve etkin satış sonrası servis hizmetidir. 

hislon.com.tr isim hakkı Demir Saat Pazarlama San. ve Tic. Ltd.Şti.'ye aittir.